NASZA OFERTA

Oprogramowanie

szkolenia z enova365
To nowoczesne, rozbudowane oprogramowanie do zarządzania, automatyzacji oraz cyfryzacji procesów firmy. Poznaj system ERP, który łączy całą firmę, analizuje dane i usprawnia pracę kadr, księgowości, produkcji czy sprzedaży. enova365 maksymalnie utrudnia popełnianie błędów przez pracowników. Program jest dostępny w dowolnej formie: w chmurze, lokalnie, w komputerze (okienkowa wersja), przez przeglądarkę; w telefonie czy tablecie.

System księgowy zawiera schematy księgowe optymalne do wszystkich rodzajów prowadzonej działalności. 

Zaprogramowane automaty księgowe połączone z OCR znacząco przyspieszają pracę, równolegle eliminując możliwości pomyłek kwotowych jak i wynikających z niewiedzy. 

W prosty sposób wygenerujesz a następnie wyślesz e-deklaracje oraz raporty JPK_V7, dzięki integracji z MF i e-ZUS. Możesz opłacić wprost z systemu należne podatki i składki ubezpieczeniowe. 

Wystawisz dowolne faktury w 8 językach, w 9 szablonach i z własnym LOGO. Fakturowanie dostosowane do specyfiki każdej firmy. 

Rozliczanie płatności w systemie odbywa się automatycznie. Moduł wylicza na koniec miesiąca różnice kursowe po stronie przychodów jak i wydatków.

Ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych oraz WNiP, bez konieczności kupowania dodatkowych modułów. System automatycznie księguje odpisy amortyzacyjne. 

System generuje i wylicza listy płac oraz tworzy wszystkie niezbędne dokumenty, umowy i deklaracje. 

Jest zintegrowany z PUE jak i e-ZUS. System wspomaga rozliczanie każdego rodzaju pojazdu i wydatków z nim związanych. 

Automatycznie wylicza limity do VAT oraz do KPiR. 

Pozwala zaimportować wyciągi rozliczając zaksięgowane faktury. Dodatkowo umożliwia eksport przelewów do banku przedsiębiorcy.

SaldeoSMART
To platforma dostępna przez przeglądarkę (online lub stacjonarna), obejmująca programy do fakturowania, organizacji pracy, system OCR do odczytu faktur oraz elektroniczny obieg dokumentów. Jest doskonałym rozwiązaniem dla biur rachunkowych i działów księgowości w każdej firmie.

Masz pytania?

Skontaktuj się w wygodny dla Ciebie sposób!