System klasy ERP enova365 pozwala na mobilną pracę z dowolnego miejsca, przy założeniu, że istnieje dostęp do łącza internetowego. Biuro posiada także pełną, profesjonalną infrastrukturę IT, która daje nieograniczone możliwości w pełnego wykorzystania systemu enova365, mobilną pracę, lepszą i szybszą wymianę informacji z klientami biura, integrację systemu księgowego z systemami finansowymi klientów, co znacznie przyspiesza dostęp do danych i raportów finansowych.

Nasza codzienna praca opiera się na obsłudze oprogramowania enova365. Jest to kompleksowy program do pełnej obsługi księgowej i kadrowo płacowej. Dzięki niemu zarówno my jak również nasi klienci mają dostęp do szerokiego wachlarza możliwości nowoczesnego, stale rozwijanego, zawsze zgodnego z przepisami programu. Korzyści jakie daje praca na oprogramowaniu enova365 oraz aplikacji Saldeo Smart:

  • Brak konieczności dostarczania dokumentów w formie papierowej – dzięki wykorzystaniu programu do odczytywania faktur Saldeo Ty skanujesz dokumenty po czym trafiają one do programu księgowego. Dzięki tej aplikacji możesz bez problemu dostarczyć oryginały faktur w dogodnym dla siebie terminie.
  • Szybszy dostęp do danych – dokumenty są zawsze dostępne do wglądu z każdego miejsca, gdyż przechowywane są w chmurze obliczeniowej – wystarczy tylko się zalogować.
  • Sprawna komunikacja z biurem – dzięki udostępnieniu usługi w ramach modułu Pulpit Klienta Biura Rachunkowego. Za jego pomocą logujesz się do swojego konta i możesz przesyłać dane (skany, PDF, pliki z danymi). Ta usługa sprawia, że jesteś na bieżąco z informacjami dotyczącymi rozliczeń podatkowych, płatnościami do realizacji bankowości elektronicznej i innymi ważnymi dla Ciebie zestawieniami i raportami.
  • Wystawianie faktur sprzedaży w programie.
  • Wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu i dostępne o dowolnej porze.
  • Oszczędność czasu – wykorzystanie aplikacji Saldeo usprawnia pracę mojego biura poprzez automatyczne rozczytywanie dokumentów dzięki czemu mogę więcej czasu poświęcić na analizę Twoich rozliczeń.
  • Pracujesz wygodnie.
Jak pracujemy z enova365.