Organizacja pracy w Biurze Rachunkowym UKAD w związku z epidemią spowodowaną przez koronawirus.

 

Koronawirus nieznacznie wpływa na naszą organizację pracy – jednak zabiera nam możliwość korzystania z tego co dla nas najcenniejsze, a mianowicie możliwość bezpośredniego kontaktu z Wami Drodzy Klienci, z ogromną przykrością informujemy, że od dnia 23 marca 2020 roku z troski o zdrowie Państwa i swoje  jesteśmy zmuszeni całkowicie odstąpić od kontaktu fizycznego z Państwem 🚷, aż do odwołania.

Nie chcemy dać za wygraną, musimy wspólnie przezwyciężyć koronawirus i wierzymy, że uda się to szybciej niż myślimy, a za niedługi czas będziemy mogli cieszyć się wszyscy wiosną i słońcem 🌞.

Nie pozostajemy jednak bezczynni, prosimy zatem o kontakt telefoniczny, mailowy i listowny.

Dokumenty możecie Państwo dostarczać do naszego biura w sposób fizyczny (skrzynka pocztowa) lub elektroniczny poprzez:

  • skan na mail (ksiegowosc@ukad.pl, info@ukad.pl);
  • Saldeo (klienci z zaimplmentowaną usługą), klienci zainteresowani aplikacją Saldeo proszeni są o zgłoszenie chęci mailem;
  • MMS (koniecznie zdjęcie dobrej jakości) na numer Ani 507 077 822
  • skany do GoogleDrive (klienci z wdrożoną usługą), możemy wdrożyć to u każdej zainteresowanej osoby – prosimy o zgłaszanie się.

Jeśli komukolwiek z Państwa skanowanie dokumentów w celu ich dostarczenia do naszego Biura Rachunkowego sprawia kłopot

prosimy o  kontakt z Maćkiem – najszybciej jak jest to wymagane, jest bardzo prawdopodobne, że jeszcze tego samego dnia problem zniknie 😃

Dokumenty dotyczące rozliczenia miesiąca marzec 2020 roku prosimy dostarczać w nieprzekraczalnym terminie do 🔟 dnia każdego miesiąca – to pomoże nam w tym niezwykle dziwnym okresie rozliczać wszystkich Państwa w sposób płynny.

Prosimy jak zwykle o kontakt w każdej nurtującej Państwa sprawie, z ogromną przyjemnością podzielimy się swoją aktualną wiedzą i postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Pozdrawiamy wszystkich Państwa i mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia 🌞

Ania i Maciek

 

KORONAWIRUS w UKAD ☣️